Sveicināti "Vitas Laiks" zobārstniecības klīnikā!

2001. gada 3.augustā zobārste Jeļena Djačenko dibina savu zobārstniecības privātklīniku ar ideju par mūsdienīgas, profesionālas un mājīgas klīnikas tapšanu.

Un nu, jau desmit gadus, pilsētas centrā, ērtā vietā blakus Vecrīgai, zobārstniecības klīnika "Vitas laiks" piedāvā plaša spektra zobārstniecības pakalpojumus ne vien pieaugušajiem, bet arī bērniem.

Zobārstniecības klīnika tapa, sanākot kopā augsti kvalificētiem speciālistiem, ar daudzu gadu pieredzi zobārstniecībā kā arī jauniem, pieredzējušiem, perspektīviem un jaunākās tehnoloģijas apguvušiem jaunajiem speciālistiem.

Klīnika šodien

Zobārstniecības praksē izmantojam augtsākās kvalitātes materiālus un tehnoloģijas. Mūsu profesionālā ārstu komanda palīdzēs nesāpīgi atrisināt Jūsu mutes dobuma veselības problēmas kā arī rūpēsies, lai Jūsus smaids taptu arvien skaistāks un veselīgāks.

Pakalpojumi

Piedāvājam mutes dobuma profesionālo higiēnu, zobu balināšanu, plombēšanu un restaurāciju, sakņu kanālu ārstēšanu, protezēšanu, implantaloģiju, ķirurģiju.

Ļoti īpaša uzmanība pie mums tiek veltīta bērnu zobārstniecībai. Mūsu dakterīte parūpēsies, lai Jūsu bērniņam ne tikai nebūtu sāpīgi, bet lai arī būtu interesanti, patīkami un pat jautri. Kāpēc gan ne!?

Gliemežvāks

Uz jautājumu, kāpēc mūsus klīnikas simbols ir izvēlēts gliemežvāks? Varam atbildēt: Gliemešvāks un klīnikas nosaukums "Vitas laiks" jeb dzīves laiks simbolizē dzīves ritējumu uz augšu, tiecoties ar vien pēc kaut kā jauna un nepieredzējuša, skaista, tīra un eleganta. Un, kas gan var būst šķīstāks, skaistāks par baltu, nevainojami skaistu, mirdzošu pērlīti, kas izstaro nevainojamu gaumi un eleganci?

Koncepcija

Mūsu klīnikas koncepcija ir augsta kvalitāte, induviduāla pieeja, adekvātas cenas, patīkama, mājīga atmosfēra, draudzīga gaisotne gan kolektīvā, gan saskarē ar jums.

 

Vienmēr būsiet laipni gaidīti!

Foto galerija
Darbinieki
vitas laiks, zobārstniecība, stomatoloģija, gliemežvāks, bērnu zobārsts, bērnu zobārstniecība, zobārstniecība rīgas centrā, zobārstniecība pie nacionālā teātra, zobārstniecība pie rīgas valsts tehnikuma, vecrīgā, rīgā, rīgas sirdī, profesionāli zobārsti, zobārstniecības pakalpojumi, ērti pieejamā vietā